MOJE SLUŽBY

Marketing trochu jinak
 

         Marketing komplet: Společně zanalyzujeme a určíme strategii pro vaší firmu

 Jedná se o kompletní servis vašeho marketingu. Počínaje správou sociálních sítí nastavení Google Analytics, Google ADS, Facebook reklam, Facebook manageru to vše tak, aby váš byznys byl profitabilní. Společně nastavíme strategii, tak abychom za, co nejnižší náklady dosahovali, co nejlepších výsledků. Za mé služby platíte, až za výsledky. 


           Reklamy: Profesionální správa reklamních kampaní

Není to jen o nastavení reklam a tím práce končí. Je to o vhodné kombinaci médií (Facebook, Google atd.) a dobré kreativě a hlavně o neustálé péči o všechny spuštěné kampaně. Reklama se nespouští kliknutím na tlačítko propagovat příspěvek. Spravuji reklamy s Facebook managerem, kde si vytvářím okruhy pro opakované oslovení potencionálních zákazníků. To vše sleduji přehledně na datech v Google analytics (kdo od nás nakoupil, kolik nás stál financí a ostatní metriky.) Spravuji Facebook reklamy, Instagram reklamy, vyhledávání v Google a S-klik, Tik -tok.


Sociální sítě: Správa sociálních sítí

Kompletní správa sociálních sítí od příspěvků, až po příběhy za účelem získávat nové zákazníky organicky (neplaceně). Dalším důvodem je komunikace se zákazníky a tvorba povědomí o značce. Dělám to, ale úplně jinak. Nejsem fanouškem obyčejných příspěvků, které nikoho nezajímají. Na sociální sítě se lidé chodí bavit a proto musí bavit i váš profil a zároveň to kombinovat s byznysovými příspěvky. 

 


Školení: Vysvětlím všechny návaznosti marketingu a triky

Tato služba je určena pro firmy, které si to prostě chtějí dělat samy ale potřebují vysvětlit veškeré návaznosti co a jak funguje a proč to tak dělat. Vysvětlím co je Google analytics, jak pracovat s Facebook managerem, jak se orientovat v prostředí Google Ads atd... Toto školení nebude návod bod po bodu, ale navedu vás na správnou cestu a to ostatní už si projedete samy.