Moje kampaně

Zde vám ukážu kampaně, které jsem realizoval u jednotlivých klientů. Snažím se, aby kampaň byla originální a kreativní. Vše tvořím tak, aby kampaň dosahovala výsledky. Nesoustředím se jen na spuštění, ale i na pravidelné servisování a sledování výsledků.

Ukázka kampaní

Ukázka kampaně pro klienta Setřizážitek. Zde je vyhledávací síť Google Ads. Je důležité kreativně napsat text reklamy, tak aby zákazník měl potřebu kliknout na reklamu. U kampaní je důležité zvolit dobrý mix. Nesoustředit se jen na jeden kanál. Samozřejmě vyhodnocování kampaní je alfou a omegou úspěchu.

Ukázka kampaně pro klienta Setřizážitek. Na sociálních sítích dosahovala skvělý výkon. U této kampaně byl kladen důraz na kreativu a produkt. Poměr cena / výkon byl skvělý. Nárůst objednávek byl citelný.


Kampaň pro klienta lokace.eu. Zde je příklad vtipné reakce na aktuální události a tím získat pozornost zákazníků. Zákazníka vtipně oslovujeme a snažíme se mu vnuknout pocit, že náš produkt potřebuje. 

Předvánoční kampaně, kde jsou zákazníci pod palbou reklam. Vytvořená seriózní reklama a vtipná reklama. Musím uznat, že o reklamu se Santou jsem měl obavu, ale vykazovala super výsledky. 


Kampaň pro klienta Tramoviny.cz Reklama na FB, kde jsme zvolili kreativu, která je originální a zároveň ukazuje výrobek a jeho výhody. 

PPC reklama na Google ads. Důležitý je kreativní text a také nastavení reklamy a klíčových slov.