Provize pro třetí strany

Neplaťte provize třetím stranám jako jsou různé slevové portály nebo portály pro ubytování. Vybudujte si svojí vlastní zákaznickou základnu. Místo placení provizí investuje do vlastního marketingu, který vám přinese platící zákazníky, které si svojí službou a péčí můžete proměnit na pravidelně platící zákazníky. A to je ta největší výhoda vlastního marketingu. Vybudovat si věrnou zákaznickou základnu, která se bude ráda vracet. 

Se mnou platíte, až za výsledky.

Navrhnu vám tu nejlepší marketingovou strategii tak, abychom dosahovali nejlepších možných výsledků za nejnižší náklady. Žádné nudné reklamy. V dnešní době je internet plný obsahu, proto je důležité zaujmout. Banner nebo video musí uživatele zaujmout během tří sekund, tak aby se uživatel z reklamy dostal na váš web, který uživatele nasměruje k tomu, aby provedl konverzi. To je nákup pobytu nebo služby. Záleží v jakém oboru podnikáte. 

Samozřejmě vás nechci odrazovat od nabízení vašich služeb na různých portálech. Jen se čím dál setkávám s podnikateli, kteří nechtějí platit provize třetím stranám a chtějí si vybudovat svoje vlastní věrné zákazníky. Nebudu vám tady lhát, že to bude hned, ale postupnými kroky se můžete dostat do situace, že nebudete muset využívat jiné, aby jste se dostali k zákazníkovy. Budete mít své zákazníky se kterými budete schopni pracovat.