MOJE SLUŽBY

Marketing trochu inak
 

         Marketing komplet:  Spoločne zanalyzujeme a určíme stratégiu

 Ide o kompletný servis vašeho marketingu. Začínajúci správou sociálných sietí, nastavenie Google Analytics, Google Ads, Facebook reklám, Facebook manageru, to všetko tak, aby váš byznys bol profitabilný. 


           Reklamy: Profesionálna správa reklamných kampaní

Není to jen o nastavení reklam a tím práce končí. Je to o vhodné kombinaci médií (Facebook, Google atd.) a dobré kreativě a hlavně o neustálé péči o všechny spuštěné kampaně. Reklama se nespouští kliknutím na tlačítko propagovat příspěvek. Spravuju reklamy s Facebook managerem, kde si vytvářím okruhy pro opakované oslovení potencionálních zákazníků. To vše sleduji přehledně na datech v Google analytics (kdo od nás nakoupil, kolik nás stál financí a ostatní metriky.) Spravuji Facebook reklamy, Instargram reklamy, vyhledávání v Google a S-klik.


Sociální sítě: Správa sociálních sítí

Kompletní správa sociálních sítí od příspěvků, až po příběhy za účelem získávat nové zákazníky organicky (neplaceně). Dalším důvodem je komunikace se zákazníky a tvorba povědomí o značce. Dělám to, ale úplně jinak. Nejsem fanouškem obyčejných příspěvků, které nikoho nezajímají. Na sociální sítě se lidé chodí bavit a proto musí bavit i váš profil a zároveň to kombinovat s byznysovými příspěvky. 

 


Školení: Vysvětlím všechny návaznosti marketingu a triky

Tato služba je určena pro firmy, které si to prostě chtějí dělat samy ale potřebují vysvětlit veškeré návaznosti co a jak funguje a proč to tak dělat. Vysvětlím co je Google analytics, jak pracovat s Facebook managerem, jak se orientovat v prostředí Google Ads atd... Toto školení nebude návod bod po bodu, ale navedu vás na správnou cestu a to ostatní už si projedete samy.